تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

اعضای فرقه حلقه سرکرده خود را قبل از اعلام حکم دادگاه کشتند!

به گزارش ادیان نیوز، با توجه به نزدیکی اعلام نظر دادگاه انقلاب در خصوص اتهام افساد فی الارض محمدعلی طاهری سرکرده عرفان ضاله حلقه سیدمحمود علیزاده طباطبایی وکیل محمدعلی طاهری رئیس فرقه عرفان حلقه که پرونده وی در دادگاه انقلاب تهران در حال رسیدگی است، شنبه ۳۰ خرداد مدعی شد موکلش با حکم دادگاه به اعدام محکوم شده است.

به دنبال پخش این ادعا در فضای مجازی، تعدادی از اعضای این فرقه با ساخت زیارت نامه جعلی، سرکرده خود را قبل از اعلام حکم دادگاه انقلاب کشتند!

زیارت نامه جعلی عرفان حلقه
   زیارت نامه جعلی اعضای حلقه که در آن خبر از مرگ سرکرده خود را اعلام کردند

این اولین بار نیست که اعضای فرقه انحرافی حلقه با انتشار شایعاتی مبنی بر مرگ محمدعلی طاهری در زندان، سعی بر تحریک اعضا و همچنین استفاده از جریان های وابسته به این فرقه در خارج از کشور می کنند. سال گذشته خانم «ش ن» از اعضای این فرقه شایعه مرگ محمدعلی طاهری در زندان را در بین اعضای این فرقه منتشر کرد.

پس از انتشار این شایعات در بین اعضای فرقه انحرافی حلقه، تعدادی از اعضا با خرید قبر برای طاهری در بهمن  ماه سال گذشته به این شایعه دامن زدند. در این بین یکی از اعضای این فرقه به نام «ح ن»  با  سو استفاده از انتشار این خبر، قبرهای اطراف قبر طاهری را به دیگر اعضا با قیمت بالایی فروخت!

به نظر می رسد جریان های وابسته به خارج از کشور که فرقه حلقه را هدایت می کنند با استفاده ابزاری از سرکرده این فرقه با این حربه خواستار اعدام سرکرده خود هستند تا از این طریق پروژه شهید سازی را شروع کنند.
منبع : فرقه نیوز

به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.