تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
The news is by your side.

تقدیر یونیسف از فتوای رهبرانقلاب

به گزارش ادیان نیوز، آزیوجانی مورتزلی نماینده دفتر یونیسف در تهران با حضور در مراسم ارائه گزارش پایش جهانی آموزش برای همه در سال ۲۰۱۵ که در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد، با اشاره به قرار گرفتن ایران در همسایگی کشورهای پر بحران، اظهار داشت: جمهوری اسلامی خدمات مثال‌زدنی بسیاری در حمایت از کودکان این کشورها انجام داده است.
وی خدمات ایران را مثال‌زدنی و الگویی مفید برای کشورهای جهان برشمرد و افزود: در ایران بیش از ۲۵۰ هزار کودک از کشورهای افغانستان و عراق در مدارس ایران تحصیل می‌کنند.
نماینده دفتر یونیسف در تهران با اشاره به فتوای رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران درخصوص لزوم آموزش کودکان کشورهای همسایه، ضمن تقدیر از این فتوا آن را زیبا و نمونه‌ای از همبستگی جهانی خواند.
مرتزلی افزایش کیفیت آموزش و بهتر کردن قابلیت‌های معلمان و اهداف پایه‌ای آموزش در ایران را مورد توجه قرار داد و خاطرنشان کرد: یونیسف بسیار خرسند است که بخشی از این اقدام فرامرزی بوده و ایران می‌تواند سرمشق خوبی برای خاورمیانه و آسیا باشد.
منبع: فارس
به خواندن ادامه دهید

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

این وب‌سایت برای بهبود تجربه شما از کوکی استفاده می‌کند. حدس می‌زنیم شما با این کار موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه