به گزارش ادیان نیوز، مسیحیان در جمهوری اسلامی ایران در حالی مراسم مختلف خود را آزادانه برگزار می کنند که سایت ها و شبکه های تندروی مسیحی همواره با سیاه نمائی از اوضاع مسیحیان سعی بر وارونه نشان دادن اوضاع این اقلیت مذهبی کشور را دارند. در همین راستا به تازگی سایت صهیونیستی محبت نیوز […]

به گزارش ادیان نیوز، مسیحیان در جمهوری اسلامی ایران در حالی مراسم مختلف خود را آزادانه برگزار می کنند که سایت ها و شبکه های تندروی مسیحی همواره با سیاه نمائی از اوضاع مسیحیان سعی بر وارونه نشان دادن اوضاع این اقلیت مذهبی کشور را دارند.

در همین راستا به تازگی سایت صهیونیستی محبت نیوز با انتشار خبر “برگزاری مراسم ارامنه در شهر چالدران” مجبور شد این خبر را با کمترین توضیحی منتشر کند.

رسانه مسیحی

واضح و روشن است که سایت هایی مثل محبت نیوز با استفاده از تاکتیک تلفیق حق و باطل که از رسانه های انگلیسی مثل بی بی سی آموخته اند تلاش می کنند تا اندک مخاطب خود را راضی نگه داشته تا بتوانند با انتشار چنین اخباری خود را رسانه ای راستگو جلوه دهند.

گفتنی است هر ساله در اوایل مرداد مراسم مذهبی قره کلیسا با شرکت بیش از پنج هزار نفر از ارامنه جهان به مدت سه روز در مجموعه جهانی قره کلیسای شهرستان چالدران در شمال آذربایجان غربی برگزار می شود.
منبع : فرقه نیوز