به گزارش ادیان نیوز، حجت الاسلام رضا کاظم‌لو، مدیر حوزه‌های علمیه خواهران قزوین درباره مبارزه با صهیونیست جهانی گفت: در دین اسلام، ترور حرام است چه ترور شخص و یا ترور شخصیت باشد.  وی افزود: صیانت ما عین دیانت ماست و کسانی که ادعای قدرت می‌کنند داعش را به وجود آورده‌اند و از داعش حمایت […]

به گزارش ادیان نیوز، حجت الاسلام رضا کاظم‌لو، مدیر حوزه‌های علمیه خواهران قزوین درباره مبارزه با صهیونیست جهانی گفت: در دین اسلام، ترور حرام است چه ترور شخص و یا ترور شخصیت باشد.

 وی افزود: صیانت ما عین دیانت ماست و کسانی که ادعای قدرت می‌کنند داعش را به وجود آورده‌اند و از داعش حمایت می‌کنند.

 استاد حوزه علمیه با بیان این‌که مجروحان داعش در تلاویو درمان می‌شوند، ابراز کرد: رفتار دنیای غرب رفتار اشتباهی است، دشمن 8 سال با کشور ما جنگید و زمانی که دید به نتیجه نمی‌رسد گروه طالبان را به وجود آورد.

این کارشناس حوزوی بیان داشت: آمریکایی‌ها بودجه کافی را در اختیار طالبان قرار می‌دادند و امروز دشمن به این نتیجه رسیده است که اسلام آمریکایی توان ایستادگی در برابر اسلام ناب محمدی را ندارد.

 حجت‌الاسلام کاظم‌لو اظهار کرد: دشمنان تصمیم گرفته‌اند به شیوه دیگر در برابر اسلام بایستند، آنها بعد از طالبان داعش را به وجود آوردند و برای فریب اذهان عمومی خود را مخالف و دشمن با داعش معرفی می‌کنند.

 وی در ادامه بیان داشت: مردم با رفتار و منش آمریکایی ها آشنا هستند، صهیونیست جهانی صحنه‌های وحشتناک کشتار و جنایات داعش را در فضای مجازی نشان می‌دهند و سبب ایجاد رعب و وحشت در میان مردم می‌شوند.

دشمن نمی‌خواهد اسلام به طور کامل شناخته شود
مدیر حوزه های علمیه خواهران با بیان این‌که آمریکا به حمایت و تربیت تروریست می‌پردازد عنوان کرد: دشمن برای نجات خود دست و پا می‌زند و با نام اسلام دست به هر عمل وحشیانه‌ای می‌زند اما برای فریب اذهان عمومی ایران را تروریست می‌نامند.

 استاد حوزه‌ علمیه تأکید کرد: برای ایستادگی در برابر دشمنان تمام نهادها باید فعالیت کنند البته وظیفه علما و جامعه روحانیت خطیرتر است، آنها باید اسلام ناب محمدی را به مردم بشناسانند چون معرفی اسلام آبروی دشمن را به خطر می‌اندازد.

وی در پایان گفت: اسلام به کوچک‌ترین موجودات ارزش و احترام قائل است، روحانیان باید اسلام ناب محمدی را با تمام ابعاد به مردم بشناسانند، چون معرفی اسلام آبروی دشمن را به خطر می‌اندازد.
منبع : رسا