تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
The news is by your side.

“هیچ‌ خبری از پدرم نداریم”

به گزارش ادیان نیوز، زهرا رکن آبادی دختر سفیر سابق ایران در لبنان  به صراحت اعلام کرد که هنوز هیچگونه خبری از وضعیت آقای رکن آبادی  در دست نیست و وی کماکان در لیست مفقودین حادثه هستند.
زهرا رکن آبادی از وضعیت پدر اعلام بی خبری کرد و افزود: خانواده بسیار وضعیت پر استرس و همراه با نگرانی را پشت سر می گذارنند و  هنوز هیچگونه خبری از احوال پدر نداریم ، همچنین اخبار مختلف  منتشره شده تا به حال در مورد  ایشان بعد از فاجعه منا ،کذب است.
دختر سفیر سابق جمهوری اسلامی ایران در لبنان بیان کرد: ایشان با تیم بعثه مقام معظم رهبری به عربستان سعودی سفر کردند و اخبار موثق ، اخباری است که توسط شبکه خبر جمهوری اسلامی یا  آقای اوحدی، رئیس سازمان حج و زیارت ایران اعلام می شود.
قابل توجه است که مسئولان سعودی دیروز اعلام داشتند، شخصی به نام غضنفر رکن آبادی به هیچ عنوان وارد خاک عربستان سعودی نشده است  درحالی که  رکن آبادی مسئول قرآئت پیام مقام  معظم رهبری در صحرای عرفات برای حجاج بود و فیلم و تصاویر این قرآئت نیز موجود است.
منبع: دانا
به خواندن ادامه دهید

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

این وب‌سایت برای بهبود تجربه شما از کوکی استفاده می‌کند. حدس می‌زنیم شما با این کار موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه