تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
The news is by your side.

همرزمان سردار همدانی انتقام خون او را خواهند گرفت

به گزارش ادیان نیوز، سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با حضور در منزل شهید سردار حسین همدانی ضمن دیدار و گفتگو با خانواده این شهید گرانقدر و عرض تبریک و تسلیت به آنان، طی سخنانی با تجلیل از مقام ارجمند شهید حسین همدانی گفت: بی تردید شهادت این یار و یاور امام و مقام معظم رهبری منشأ تحول و نقطه عطفی در مبارزه و جهاد جبهه مقاومت علیه تروریست های تکفیری-صهیونیستی است.
 
دهقان از شهادت شهید حسین همدانی به عنوان ثلمه ای بزرگ یاد کرد و افزود: این شهید در راهی گام نهاد که ائمه و اولیای بزرگ الهی با شهادت خود پیشتاز آن راه بودند.
 
وی در بخش دیگری از سخنان خود با تشریح صفات برجسته شهید همدانی گفت: ایشان به عنوان فرماندهی مومن، شجاع، توانمند، مردمی و عنصری فرهنگی، نقش تعیین کننده و موثری در ترویج فرهنگ اهل بیت (ع) و نشر و گسترش ارزش های دفاع مقدس، جهاد و مقاومت ایفاء کردند و با نثار خون پاکش حقانیت این مسیر را اثبات و اعلام کرد.
 
دهقان تأکید کرد: بی تردید همرزمان و همراهان این شهید عزیز راه نورانی و رهایی بخش آن را ادامه خواهند داد و با انهدام کامل جریان جنایت کار تروریستی -تکفیری داعش انتقام خون این شهید و همه شهیدان جبهه مقاومت و زنان و مردان و کودکانی که  مظلومانه به دست مزدوران نظام سلطه به شهادت رسیده اند را خواهند گرفت.
منبع: فرهنگ
به خواندن ادامه دهید

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

این وب‌سایت برای بهبود تجربه شما از کوکی استفاده می‌کند. حدس می‌زنیم شما با این کار موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه