تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

صهیونیستها ۴۵ جوان فلسطینی را به گلوله بستند

به گزارش ادیان نیوز، نظامیان رژیم صهیونیستی در درگیری های امروز با فلسطینیان ۴۵ نفر را در نزدیکی دیوار حائل حواره واقع در جنوب شهر نابلس در شمال کرانه باختری هدف گلوله قرار داده و زخمی کردند.
منابع پزشکی تاکید کردند: تمامی افراد یاد شده با گلوله های جنگی و گلوله های موسوم به توتو زخمی شده اند.
صهیونیستها با گلوله های ممنوعه “توتو” فلسطینیان راهدف می گیرند
«توتو» نوعی گلوله جنگی است و توسط اسحله روگر شلیک می شود. این گلوله به هنگام اصابت به بدن انسان مجروحیت های بسیار عمیق به بار می آورد و منجر به مرگ می شود.
منابع مزبور خاطرنشان کردند: برخی از فلسطینیان از ناحیه شکم و کمر مورد اصابت گلوله های یاد شده قرار گرفته اند.
منابع اطلاع رسانی حال دو تن از مجروحان فلسطینی را وخیم گزارش دادند.
رامی سویدان یکی از خبرنگار فیلم بردار از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفت و تمامی مجروحان به بیمارستان رفیدیا انتقال داده شدند.
تک تیراندازان صهیونیست در کمین فلسطینیان 
شاهدان عینی تاکید کردند: تک تیراندازهای صهیونیست در برج دیده بانی روی دیوار حائل و همچنین بر روی تپه نزدیک محل درگیری و در دشت حواره مستقر شده و به طور مستقیم از فاصله بسیار نزدیک جوانان فلسطینی را هدف گلوله های خود قرار دادند.
جنبش دانشجویی در دانشگاه النجاح با صدور اطلاعیه ای دانشجویان را به شرکت در راهپیمایی در نزدیک دیوار حائل حواره برای یاری مسجد الاقصی فراخواند. اتوبوس ها صدها تن از دانشجویان را به انتهای خیابان القدس انتقال دادند و سپس با برپایی تظاهرات گسترده به سوی دیوار حائل حواره راهپیمایی کردند و در نزدیکی این دیوار به شدت با نیروهای اشغالگر درگیر شدند.
منبع:  مرکز اطلاع رسانی فلسطین
به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.