تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

دست و پا زدن طرفداران فرقه کیهانی

به گزارش ادیان نیوز، تعداد اندک باقی مانده از فرقه حلقه همچنان تلاش دارند تا با استفاده از فضای مجازی و برخی از سایت های معاند چنین وانمود نمایند که جمعیتی اعتراضی برای حمایت از سرکرده عرفان حلقه راه اندازی نموده اند و این جماعت به دنبال گرفتن امتیاز برای وی می باشد.
دراین سناریوی تکراری مثل همیشه تعداد افراد شرکت کننده را بسیار بالا بیان نموده و همچنین سعی دارند تا با نشر اکاذیب خود افراد حامی سرکرده این فرقه را زیاد نشان دهند و در کنار آن چهره مأموران و دستگاه قضایی را تخریب نمایند.
یکی از این مطالب کذب در گزارشات این فرقه چنین بوده است که مأموران بدنبال درگیری با این افراد اندک بوده اند ولی طرفداران طاهری با آنها به نرمی رفتار نموده و درگیر نشدند .درست در قسمتی دیگر از همین گزارشات جعلی اشاره شده است که همین افراد با مأمورین درگیر شده اند.چنین تناقضاتی در گفتار و اعمال این افراد که خود را متعلق به این فرقه می دانند بسیار دیده شده و مشهود است.
البته چنین جملاتی اهدافی مانند اینکه طرفداران این فرقه مظلوم هستند و این مأموران امنیتی هستند که بدنبال درگیری با آنها هستند را بدنبال دارد.نکته جالب دیگر اینکه در همین مطالب کذب چنین بیان شده است که مأموران از رفتار پیروان این فرقه الگو گرفته و رفتارشان تغییر داشته و مؤدبانه شده است.
همچنین این افراد معلوم الحال سعی دارند تا چنین وانمود نمایند که به اصطلاح این تجمعات اعتراضی در شهر های دیگر هم بصورت هماهنگ انجام شده است که از دیگر نکات طنز و کذب در گزارشات مربوط به عرفان حلقه می باشد.
دست و پا زدن تعداد اندکی از افراد وابسته به این فرقه و جریان های دیگر با اهدافی خاص بدنبال فرصتی برای دستیابی به مواضع خود هستند و در این راه تلاش های زیادی را در نشان دادن طرفداران رهبر این فرقه را دارند.
این اولین باری نیست که جریان سازی های این افراد در فضای مجازی و برخی از سایت های وابسته و معاند تبلیغ می شود، روزی اعتصاب غذای هدفمند، نا مساعد بودن حال محمد علی طاهری، تجمعات اعتراضی، گواهی دادن برای رهبر فرقه، و… تنها گوشه ای از دست و پا زدن وابستگان در این فرقه کیهانی است.
منبع: مفام
به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.