تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

نفوذ انجمن حجتیه در جلسات خانگی بانوان

به گزارش ادیان نیوز، مدیر کل اداره اطلاعات استان بوشهر در همایش طلایه داران تبلیغ از فعالیت فرقه شیعه لندنی در این استان و کشف تعدادی کلیسای خانگی خبر داد.
وی در این رابطه گفت: فرقه شیرازی ها یا به تعبیر مقام معظم رهبری “شیعه لندنی ” در استان در حال فعالیت هستند که باورهای جامعه به ویژه جوانان را هدف و مورد توجه قرار داده اند.
وی در ادامه به نفوذ انجمن حجتیه در جلسات خانگی بانوان اشاره کرد و گفت:  از دیگر مسائل و مشکلات اعتقادی استان بوشهر می توان به برنامه خانم جلسه ای ها و انجمن حجتیّه اشاره کرد که این روزها و در نزدیکی ماه محرم تشدید شده است.
صداقت در ادامه به ترویج مسیحیت تبشیری در استان بوشهر اشاره و خاطر نشان کرد: چهارصد نفر از عناصر مرتبط، اهل استان هستند و کار آن ها برنامه ریزی و طراحی شده  به وسیله سرویس های بیگانه جهت سست کردن اعتقادات اقشار مختلف به ویژه جوانان است که تعدادی عناصر کلیساهای خانگی نیز در استان شناسایی شده است.
وی ضمن ابراز تأسف از کم کاری و خلأهای موجود گفت: مردم  تحت تاثیر این تبلیغات و القاعات و سرمایه گذاری دشمن و اسلام تبشیری گرایش پیدا می کنند و باید از وجود روحانیت برای پاسخ به شبهات استفاده شود.
وی گفت: شاهد کاهش کارکردهای مساجد از جمله عدم برگزاری نماز جماعات توسط روحانیون در بخشی از مساجد استان هستیم که ضروری است روحانیون با توجه به عرصه فعالیت خود مسائل را به مردم انعکاس دهند.
وی در ادامه با اشاره به وضعیت امنیت کشور گفت: وضعیت امنیتی کشور قابل قبول است. از پاییز و زمستان سال گذشته محموله های جاسازی، کمربند و حلقه انفجاری و انواع مواد انفجاری که  قصد ورود یا وارد کشورکردند با فعالیت و اشراف سربازان گمنام امام زمان (عج)، سپاه و نیروی انتظامی مورد رصد قرار گرفت.
منبع: فرقه نیوز
به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.