تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
The news is by your side.

پاسخ نماینده ایران به گزارش احمد شهید

به گزارش ادیان نیوز، نماینده جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد در نیویورک به ادعاهای احمد شهید گزارشگر ویژه حقوق بشری ایران پاسخ داد.
 
احمد شهید در گزارش اخیر خود ادعاهایی را در خصوص نقض حقوق بشر در ایران مطرح کرده بود که فروزنده ودیعتی کارشناس نمایندگی کشورمان در سازمان ملل متحد روز چهارشنبه در این سازمان طی سخنانی در پاسخ به گزارش احمد شهید اظهار داشت: گزارش احمد شهید تلاش‌های جمهوری اسلامی ایران در مبارزه جهانی علیه قاچاق مواد مخدر را نادیده گرفته و به مجازات مجرمان انتقاد کرده است در حالی که تا امروز هزاران نفر از نیروهای نظامی و انتظامی ایران در راه مبارزه با قاچاق مواد مخدر جان خود را از دست داده و تعداد زیادی مجروح شده‌اند.
 
وی همچنین افزود: انتصاب گزارشگر برای ایران حرکتی کاملا سیاسی و غیرقابل توجیه است.
 
ودیعتی برخورد گزینشی و سیاسی برخی کشورهای مدعی حقوق بشر با ایران در حوزه حقوق بشر و بی توجهی آنها به وضعیت دیگر کشورهای منطقه را انگیزه اصلی رشد افراطی گرایی خشونت آمیز و گسترش تفکرات تکفیری در منطقه خاورمیانه دانست. 
منبع: فارس
به خواندن ادامه دهید

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

این وب‌سایت برای بهبود تجربه شما از کوکی استفاده می‌کند. حدس می‌زنیم شما با این کار موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه