تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
The news is by your side.

صادق شیرازی بدنبال راه اندازی شبکه های ماهواره ای بیشتر

به گزارش ادیان نیوز، این جریان انحرافی درمیان مجلس عزاداری با سبک و سیاق خاص خود ، تبلیغات جدید خود را در زمینه انتشار جریان تشیع انگلیسی با راه اندازی شبکه های ماهواره ای در سراسر جهان انجام داد.گویا حمایت های مالی و هزینه هایی که در اختیار این فرد برای برگزاری جریانی انحرافی بنام دین انجام شده است ، کافی نبوده و این جریان بدنبال تشویق و تحریک افرادی خاص برای راه اندازی هرچه بیشتر شبکه های به اصطلاح مذهبی فرقه ای در سراسر دنیا با هدف ترویج جریان تشیع انگلیسی می باشد.
از نظر این فرد تأسیس شبکه های ماهواره ای می تواند اهداف اصلی این جریان انحرافی بنام تشیع انگلیسی را ترویج نماید.وی همچنین برای راحت نشان دادن این تفکرات خود و تلاش برای تبلیغات هرچه بیشترف می گوید که برای راه اندازی بنگاه هایی مذهبی با اهدافی دیگر بنام شبکه مذهبی میتوانید با وام این کانال ها را تأسیس و راه اندازی نمایید.جالب اینکه در حرفهای خود، صادق شیرازی مخاطبان را تا عاشورای سال بعد زمان میدهد تا این فرمان وی را اطاعت نمایند.
نکته دیگر در حرفهای اخیر این فرد نامگذاری شبکه های جدید بنام اهل بیت است تا با پوششی مذهبی به ترویج افکاری خاص، بدعت ها، شایعات بی اساس، تبلیغات برای قمه زنی و… بپردازند.
بنظر میرسد جریان انحرافی شیرازی سعی دارد علاوه بر گسترش دامنه رسانه ای خود در نقاط مختلف فرقه سازی مربوط به خود را با شکل و شمایلی جدید به مخاطبان تازه القا نماید.مخاطبانی ساده لوح که تنها با دیدن نام و تصاویری از اهل بیت وارد چنین بازی خطرناکی می شوند و در کنار دین و دیانت آلوده به افکار تشیع انگلیسی جذب اهداف آنها شوند.
منبع: مفام
به خواندن ادامه دهید

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

این وب‌سایت برای بهبود تجربه شما از کوکی استفاده می‌کند. حدس می‌زنیم شما با این کار موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه