تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
The news is by your side.

با مخالفت کلیسا با همجنس بازی ۱۸۰۰ عضو کلیسا از آن خارج شدند

 

به گزارش ادیان نیوز، تنها در روز شنبه کلیسای مورمون در آمریکا به تنهایی ۱۸۰۰ عضو خود را از دست داد. این همه مومن مورمون در اعتراض به سیاست های ضد همجنس بازی این کلیسا تصمیم گرفتند دیگر برای آن کار نکنند.
دلیل اصلی این استعفای دسته جمعی قانون جدید این کلیسا در مورد عدم امکان غسل تعمید برای کودکانی است که توسط والدین همجنس باز به فرزندی پذیرفته شده اند.
کلیسای مورمون در این قانون جدید سن غسل تعمید این فرزندان را ۱۸ سالگی تعیین کرده است. بیش از ۱۰۰۰ نفر از مومنین کلیسای مورمون روز شنبه جلوی کلیسای سالت لیک سیتی تجمع کرده و به سیاست های ضد همجنس بازی این کلیسا اعتراض کرده و دسته جمعی از عضویت آن استعفا دادند. آنهایی هم که نتوانسته بودند شرکت کنند از طریق فضای مجازی طومار استعفا را امضا کردند.
کلیسای مورمون سیاست های سختگیرانه ای علیه همجنس بازان دارد و از کودکان و نوجوانانی که می خواهند عضو این کلیسا شوند خواسته والدین همجنسگرای خود را ترک کنند.
به خواندن ادامه دهید

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

این وب‌سایت برای بهبود تجربه شما از کوکی استفاده می‌کند. حدس می‌زنیم شما با این کار موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه