خبری تحلیلی ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

بی‌حرمتی به مسجدی در فیلادلفیای آمریکا

به گزارش ادیان نیوز، پس از اظهارات ضداسلامی دونالد ترامپ، نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست‌جمهور آمریکا روز دوشنبه سر یک خوک در مقابل در مسجدی در کالیفرنیا یافت شد. تحقیقات پلیس دراین باره حاکی از آن است که یک خودروی قرمز رنگ روز یکشنبه عصر دو بار در  اطراف این مسجد دیده شده است.
 
روز دوشنبه فردی که اقدام به باز کردن در مسجد برای نماز صبح کرده بود با سر یک خوک در مقابل مسجد مواجه شده و این موضوع را به مقامات مربوطه اطلاع می‌دهد.
 
امام جماعت مسجد درباره این اتفاق به واشنگتن پست گفت: موضوع مهمی نیست اما این اقدام پیامی را به همراه دارند. تصور می‌کنم مردم به این فکر می‌کنند که اگر سر یک خوک را به سوی مسجد پرتاب کنند در آینده می‌توانند کارهای خشن‌تری نیز انجام دهند.
 
روز دوشنبه جیم کندی، شهردار این شهر در بیانیه‌ای از مردم خواست تا با پیوستن به وی این اقدام زشت و شنیع را محکوم کنند.
 
این اتفاق پس از آن رخ داد که ترامپ در یکی از تجمع‌های انتخاباتی‌اش در شهر «مونت پلزنت» در ایالت کارولینای جنوبی در واکنش به رویداد تروریستی اخیر در آمریکا گفت: دونالد ترامپ خواهان آن است که تا زمانی که نمایندگان ما متوجه شوند، چه اوضاع جهنمی‌ای در جریان است، ورود همه مسلمانان به آمریکا کاملاً ممنوع شود.
منبع: تسنیم
به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.