تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

تخریب خانه یک فلسطینی توسط صهیونیست‌ها

به گزارش ادیان نیوز، منابع امنیتی و شاهدان اعلام کردند ارتش رژیم صهیونیستی بامداد شنبه منزل یک جوان فلسطینی را که سه ماه پیش حمله ای را با سلاح سرد در منطقه قدیمی شرق بیت المقدس اشغالی انجام داده بود تخریب کرد.
برادر مهند الحلبی صاحب خانه ای که در روستای «سردا» در شمال رام الله قرار دارد در تماسی تلفنی با فرانس پرس گفت نظامیان ارتش اسرائیل از نزدیک شدن ساکنان آن به این خانه جلوگیری کردند و یک بولدوزر نظامی آن را تخریب کرد.
خانواده الحلبی از نوامبر گذشته این خانه را تخلیه کرده بودند چرا که پیش بینی می کردند ارتش هر لحظه ممکن است آن را تخریب کند.
شاهدان گفتند شمار زیادی از نظامیان ارتش اسرائیل از دو ساعت پیش از تخریب، این منزل مسکونی را از همه طرف محاصره کرده بودند.
مهند الحلبی (۱۸ ساله) سوم اکتبر گذشته پس از حمله به شهرک نشینان در منطقه قدیمی شرق بیت المقدس که کشته شدن دو شهرک نشین و زخمی شدن شماری دیگر را به دنبال داشت،‌ به شهادت رسید.
جنبش جهاد اسلامی فلسطین مسئولیت این حمله را برعهده گرفت و افزود «الحلبی آغازگر انتفاضه قدس» است.
منبع: صدا و سیما
به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.