تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

‌هشدار موشکی حماس به رژیم صهیونیستی

به گزارش ادیان نیوز، عماد زقوت مدیر تلویزیون الاقصی در مقاله ای در روزنامه «الرساله» با عنوان «حماس برای سلاح اتمی آماده می شود» نوشت: همان طور که اسماعیل هنیه، معاون رئیس دفتر سیاسی حماس، اعلام کرد گردان های قسام در هر رویارویی آتی جان را غافلگیر خواهد کرد.
وی در این یادداشت افزود: “گردان های قسام موشک هایی در اختیار دارد که قادر به ویران کردن برج های مسکونی در اسرائیل است. حماس به سران اسرائیل پیام داده و در آن درباره هرگونه حمله به نوار غزه چه عملیات ترور باشد یا هر نوع عملیات یا جنگ دیگر، هشدار داده است. عواقب چنین اقدامی برای دشمن بسیار سنگین خواهد بود. هر یک از آپارتمان های مسکونی در غزه در برابر آپارتمان های مسکونی در فلسطین اشغالی است. گردان های قسام برای جنگ آینده آماده هستند و همچنان به توسعه و تقویت بنیه های نظامی خود ادامه می دهد.”
زقوت در ادامه یادداشت خود افزود: “گردان های قسام این آمادگی را دارد که از هر دولتی که به لحاظ مالی و تسلیحاتی به آن کمک کند تشکر کند…”
فعالان فلسطینی با اشاره به این مقاله اعلام کردند که گردان های قسام موشک هایی با برد ۳۶۰ کیلومتر ساخته و آزمایش کرده است و برد این مشکل ها حتی تا قبرس می رسد.
منبع: العالم
به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.