دومین دوره آموزش کوتاه مدت شیعه شناسی ویژه غیرایرانیان

به گزارش ادیان نیوز، به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی دانشگاه ادیان، مهدی صالحی مدیر ارتباطات و بین‌الملل دانشگاه ادیان و مذاهب ضمن اعلام این خبر گفت: ‌این دوره برای دومین بار به همت مدیریت ارتباطات و بین‌الملل دانشگاه و با شرکت دوازده استاد دانشگاه و دانشجوی دوره دکتری از اقصی نقاط جهان برگزار خواهد شد.

وی افزود: از کشورهای ایتالیا، آمریکا، کاندا،‌ آلمان،‌ عراق، مصر، و ترکیه هر کدام یک نفر،‌ از انگلستان دو نفر و سه نفر از سه کشور آفریقای در این دوره کوتاه‌مدت شرکت خواهند کرد.

صالحی در توضیح برنامه‌های این دوره کوتاه مدت گفت: کلاس‌ها در دو نوبت صبح و عصر برگزار می‌شود و برنامه‌های ویژه‌ای هم‌چون بازدید از مراکز علمی شهر قم و دیدار با برخی شخصیت‌های دینی، و بازدید از شهرهای اصفهان و تهران برای شرکت کنندگان در این دوره تدارک دیده شده است.

مدیر ارتباطات و بین‌الملل دانشگاه ادیان و مذاهب با اشاره به ترکیب استادان این دوره گفت: استادان این دوره از اعضای هیئت علمی دانشگاه ادیان و مذاهب و برخی نیز از استادان سایر مراکز علمی خواهند بود و استادان این دوره کوتاه مدت به زبان انگلیسی به ارائه مطلب خواهند پرداخت.

در پایان گفت: پیدایش،‌ تطور و انشعابات شیعه، شیعه و توحید و نجات‌شناسی از جمله موضوعاتی است که در این دوره تدریس خواهد شد.

دومین دوره آموزش کوتاه‌مدت شیعه‌شناسی از سه‌شنبه یازدهم اسفندماه ۱۳۹۴ در محل دانشگاه ادیان و مذاهب آغاز خواهد شد.

اشتراک در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین اخبار به طور مستقیم به صندوق ورودی خود وارد اینجا شوید.
هر زمان می‌توانید مشترک شوید

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.