تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

تهدید به طلاق در پی افشای انحرافات اخلاقی سعید عابدینی

به گزارش  ادیان نیوز، «نغمه عابدینی» همسر سعید عابدینی که سال‌ها انتظار آزادی وی از زندان و برگشت وی را کشیده بود و البته یک‌بار هم با خبرنگاران در خصوص انحرافات جنسی و اخلاقی همسرش سخن گفته بود، گویا با بازگشت «سعید عابدینی» با تهدید طلاق روبرو شده است.
بر اساس گزارش رویترز، نغمه که دو فرزند با نام‌های ربکا ۹ ساله و ژاکوب ۷ ساله حاصل زندگی مشترکش با سعید بوده، پس از رویارویی با تهدید طلاق از سوی همسر تازه آزاد شده خود، به دادگاه مراجعه کرده و با اقامه یک دعوای حقوقی، ماندن فرزندانش در نزدیکی خود را خواستار شده است.
نغمه در خصوص علت تهدید طلاق گفته که سعید سه ماه پیش از وی خواسته بوده که یا با اقدامات خود، جایگاه این کشیش را در نظر مردم بالا ببرد یا اینکه زندگی مشترک آنها تمام خواهد شد؛ نغمه به جزئیات درخواست سعید اشاره‌ای نکرده است.
نغمه عابدینی در بیانیه‌ای که در صفحه شخصی‌اش در فیسبوک منتشر کرده، گفته: «در شرایط سخت، گاهی باید برای بهبود خود، مرزهایی را در اطراف خویشتن ترسیم کنید. من یک اقدام حقوقی موقت کرده‌ام تا مطمئن شوم که بچه‌هایمان تا زمانی که وضعیت وی (سعید) بهبود یابد، در آیداهو باقی می‌مانند.»
همسر سعید عابدینی ادامه داده: «من به همسرم عشق می‌ورزم ولی همانطور که شاید برخی بدانند، زمانی‌هایی می‌رسد که عشق باید جلوی یک سرطان در حال پیشرفت را بگیرد.»
نغمه عابدینی به منظور خود از سرطان و پیشرفت آن اشاره‌ای نکرده است.
منبع: فارس
به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.