تعرض به ۷ کودک در مهمانی شوم استاد یوگا / عکس

به گزارش ادیان نیوز، خانم ” لیندزی آن رود مسکی “۳۳ ساله اهل” اسکاتس دال” به ۱۸ مورد اذیت و آزار و سوء استفاده از کودکان متهم شد.
براساس گزارش پلیس این استاد “یوگا ” پس از برگزاری جشن تولد و دعوت چندین پسر ۱۱ تا ۱۵ ساله شروع به اذیت و آزار قربانیان خود کرد به طوری که به یک پسر ۱۵ ساله در آن مراسم تعرض کرد.
وکیل مدافع “رودومسکی” در دفاع از او گفت : موکلش در هنگام ارتکاب این جرایم متاثر از مصرف دارو و روان گردان بوده است وهیچ حافظه ای از این موارد گفته شده به یاد ندارد و او را بی گناه دانست.
در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد تعداد قربانیان که پس از پایان جشن و رفتن مهمانها به خانه هایش توسط این جنایتکار در خانه او نگه داشته شدند۷ کودک بود که مورد سوء استفاده  توسط او قرار گرفتند و پس از متوجه شدن والدین و رفتن آنها به اداره  پلیس و شکایت از ” رودومسکی ” او توسط پلیس بازداشت شد.
خانم “رودومسکی”  در حال حاضر در بازداشت به سر می برد و در تاریخ بعدی دادگاه پس از مشخص شدن همه ابعاد این جنایت مجازات خواهد شد.
گفتنی است دارویی که متهم ادعا می کند در شب جنایت استفاده کرده است نوعی قرص بی رنگ و بدون مزه به نام GHB است که مصرف آن باعث ایجاد خواب آلودگی و همچنین از بین رفتن حافظه در مدت تاثیر این دارو در مصرف کننده می شود.
منبع: شفاف
اشتراک در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین اخبار به طور مستقیم به صندوق ورودی خود وارد اینجا شوید.
هر زمان می‌توانید مشترک شوید

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.