راز جنایت کشیش امریکایی پس از ۵۶ سال فاش شد

به گزارش ادیان نیوز، ۵۶ سال پیش یک زن جوان که معلم مدرسه‌ای در تگزاس بود برای اعتراف به گناهانش به کلیسایی رفت تا با کشیش این کلیسا ملاقات کند اما پس از این دیدار هرگز به خانه برنگشت. کشیش جنایتکار پس از سوءاستفاده از این زن، وی را به قتل رساند. روز بعد پلیس جسد او را در منطقه خلوتی از شهر پیدا کرد و پزشکان قانونی پس از کالبدشکافی تأیید کردند که زن جوان به نام ایرنه تحت آزار و شکنجه قرار گرفته و قاتل ناشناس پس از ضرب و شتم او را خفه کرده است.
مأموران پلیس، جان را در شهر فونیکس در خانه‌اش بازداشت کرده‌اند. اطلاعات پلیس نشان داد که جان به عنوان نخستین مظنون پرونده شناخته شد اما این کشیش قاتل منکر ملاقات با خانم معلم شد.
سال‌ها مأموران درباره این جنایت به تحقیق پرداختند و اکنون با گذشت ۵۶ سال از قتل با به دست آوردن مدارکی و انجام آزمایش‌های دی‌ان‌ای روشن شد که قاتل همین کشیش بوده است.
جان فیت کشیش طی سال‌های گذشته ۳ بار توسط پلیس در رابطه با این قتل بازداشت شده و سپس به دلیل نبودن شواهد کافی آزادش کرده بودند اما اکنون با گذشت ۵۶ سال آزمایش دی‌ان‌ای نشان داده که کشیش (جان) قاتل خانم معلم بوده است
منبع: ایران
شاید دوست داشته باشید