تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
The news is by your side.

سعادت نرم افزاری بر روی موبایل نیست

به گزارش ادیان نیوز، پاپ در جشنی سه روزه که به مناسبت سال یوبیل برای کودکان و نوجوانان برگزار کرده است درباره فشارهای روانی بسیاری که کودکان و نوجوانان این قرن با آن مواجهند سخن گفت. وی در خطاب به آنها گفت، ارزش سعادت و آزادی شما بی حد و حصر است، سعادت و شادی  را نه میتوان خرید و نه میتوان روی گوشی تلفن نصب کرد و نه برنامه ای از پیش موجود است که بتوان آن را به روز کرد.
وی به نوجوانان هشدار داد: هستند کسانی که به شما خواهند گفت زندگی خوب در گرو مالکیت و ثروت بسیار است. نگذارید این افراد ثروت ارزشمند و واقعی شما را از دستتان بگیرند.
وی افزود به کسانی که می‌خواهند به شما بقبولانند تنها در صورتی اهمیت خواهید داشت که مثل قهرمان فیلمهای سینمایی شکست ناپذیر باشید، شک کنید، به آنهایی که میگویند تنها وقتی ارزش دارید که مطابق مد روز لباس به تن کنید نیز مشکوک باشید.
در این دیدار که در جمع۷۰ هزار دانش آموز ۱۳ تا ۱۶ ساله برگزار شد پاپ فرانسیس خطاب به این نوجوانان گفت به آینده بیندیشند و به سادگی همرنگ جماعت نشوند.
پاپ فرانسیس روز گذشته نیز با فرستادن پیامی ویدئویی برای جمع نوجوانان حاضر در استودیوم المپیک، به گوشی تلفن همراهی که در دست محکم نگه داشته بود اشاره کرد و گفت اگر مسیح در زندگیتان حضور نداشته باشد یعنی آنتنتان خط نمی‌دهد.
پاپ فرانسیس در بین جوانان و نوجوانان هواداران بسیاری دارد. وی ماه گذشته حساب کاربری در اینستاگرام گشود که تا کنون بیش از دو و نیم میلیون نفر عضو آن شده اند.
منبع: سایت گفتگوی ادیان
به خواندن ادامه دهید

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

این وب‌سایت برای بهبود تجربه شما از کوکی استفاده می‌کند. حدس می‌زنیم شما با این کار موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه