“امو” فرقه ای سرشار از غم و اندوه بی پایان!

به گزارش ادیان نیوز، “امو” فرقه ای است که شادی را برای طرفدارانش حرام می‌داند فرقه‌ای‌ سرشار از غم اندوه بی‌پایان، این فرقه برخلاف اکثر فرق، مخاطبینش را با شکل ظاهری به دیگران معرفی میکند.
متأسفانه این فرقه ضاله در بین دختران دبیرستانی ایران هم رسوخ پیداکرده و طرفداران امو بیشتر دختران دبیرستانی هستند.
مدل موی سر پیروان امو بلند و به سمت چپ منحرف است به صورتی که روی چشم‌چپ را می‌پوشاند آن‌ها بیشتر طرفدار تنهایی و گوشه‌گیری بوده و با عقایدی هم چون طرد شدن از خانواده و دوستان در حال زندگی هستند.
آنها اعتقاد دارند که تنها یک امو می‌تواند یک اموی را درک کند ،بیشتر این افراد باید به موسیقی های ناراحت‌کننده و ملایم گوش دهند و همچنین از شاد بودن بپرهیزند .آن‌ها بر این اعتقادند که امو ها خیلی پراحساس هستند که البته بسیاری از آن‌ها در این زمینهٔ نقش بازی می‌کنند تا به هم سن سال‌های خود بگویند که من با شما فرق دارم و طرفدار یک سبک غربی هستم ولی همه شما افرادی کاملاً معمولی هستید.
در واقع امو یک ایدئولوژی است تا یک مد، که پیروان آن بیشتر طرف دار خودکشی هستند . اطلاع‌رسانی در این زمینه برای خانواده‌ها بسیار کم است تا با دیدن چنین علائمی بتوانند به فرزندان خود کمک کنند ولی کم‌اطلاعی خانواده یکی از عوامل رشد این فرقه در جامعه می باشد.
منبع: دیده بان
اشتراک در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین اخبار به طور مستقیم به صندوق ورودی خود وارد اینجا شوید.
هر زمان می‌توانید مشترک شوید

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.