به گزارش ادیان‌نیوز به نقل از خبرگزاری تقریب، كاركنان مساجد مصر برای دومین روز پیاپی در مقابل وزارت اوقاف مصر تجمع كرده و از وزارت اوقاف مصر خواستند تا مساجد آنان را تحت حمایت خود قرار داده و كاركنان مساجد را استخدام نماید. معترضان تأكید كردند كه وزارت اوقاف مصر قبل از انقلاب ۲۵ ژانویه […]

به گزارش ادیان‌نیوز به نقل از خبرگزاری تقریب، كاركنان مساجد مصر برای دومین روز پیاپی در مقابل وزارت اوقاف مصر تجمع كرده و از وزارت اوقاف مصر خواستند تا مساجد آنان را تحت حمایت خود قرار داده و كاركنان مساجد را استخدام نماید.
معترضان تأكید كردند كه وزارت اوقاف مصر قبل از انقلاب ۲۵ ژانویه با پیوستن مساجد به این وزارتخانه و استخدام كاركنان آن‌ها موافقت كرده بود اما مسئولان وزارتخانه پس از انقلاب، شروط جدیدی برای مساجد گذاشته‌اند كه امكان تحقق آن‌ها وجود ندارد.
به گفته معترضان، وزارت اوقاف مصر شروطی نظیر توسعه برخی مساجد تعیین و اعلام كرده كه در صورت مخالفت با این شرط، هزینه‌های ساخت مساجد به آنان پرداخت نخواهد شد.
كاركنان مساجد مصر تأكید دارند كه دولت و وزرای جدید مصر تلاشی برای تحقق منافع مردم و ایجاد آسایش برای زندگی آنان انجام نمی‌دهند و تنها به حرف بسنده می‌كنند.