تقویت ایمان جوانان؛ هدف تألیف «قرآن و عهدین»

به گزارش ادیان‌نیوز به نقل از ایکنا، فردین احمدی، نویسنده کتاب «قرآن و عهدین» در پاسخ به این پرسش که هدف‌تان از نوشتن این کتاب چه بود؟ گفت: هدفم ترویج و معرفی ادیان الهی و شناساندن بهتر هر سه دین الهی و رسیدن یقین قلبی نوجوانان و جوانان مذهبم به اینکه اسلام برترین و کامل‌ترین دین است بوده که این باعث می‌شود اعتقاد و ایمان راسخ‌تری به باورهای دینی خود داشته باشند.
احمدی افزود: سال‌هاست در حوزه دینی فعالیت دینی می‌کنم و با جریان‌های زیادی آشنا و با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کردم، متاسفانه بسیاری از جوانان هم مذهبم، اطلاع چندانی درباره ادیان‌ دیگر ندارند و همین امر به مرور باعث سست ایمان شدن آنها و یا بعضا خروج از دین و گرویدن به ادیان دیگر شده، برآن شدم کتابی تالیف کنم قابل استفاده برای نوجوانان و جوانان تا ان‌شاءلله با مطالعه این کتاب اطلاعات کافی از ادیان الهی پیدا کنند و با دیدن تفاوت‌ها و شباهت‌ها، ضعف‌ها و قوت‌ها؛ با دیدی علمی و منطقی در آینده با مسائل اعتقادی برخورد کنند و به این باور برسند که دین و مذهب پدری‌شان کاملترین و برترین است.
کتاب قران و عهدین
وی با بیان اینکه کوشش کرده‌ام تا این کتاب به صورت درسنامه‌ای باشد، گفت: این کتاب ویژه مدارس اسلامی تدوین شده هست، بنده با اشراف کامل به نوشته‌های قبلی در این زمینه در این موضوع دست به قلم شدم سعی کردم خلائی که برای نوجوان و جوان در این زمینه هست را تا حدودی جبران کنم.
احمدی پیشتر آثاری از جمله « لغات و جملات تخصصی رشته الهیات به زبان انگلیسی»، «بررسی صحت و سقم اعتقاد عیاشی بر تحریف یا عدم تحریف قرآن»، «زندگی مطلوب» و «عالم ذر عهد خاص و عام بر اساس آیات و روایات» را تالیف کرده است.
گفتنی است رونمایی کتاب «قرآن و عهدین» سه شنبه ۱۶ آبان، ساعت ۱۸ در فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی به نشانی خیابان پاسداران، خیابان گل‌نبی، خیابان ناطق نوری، میدان قبا برگزار خواهد شد. 
اشتراک در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین اخبار به طور مستقیم به صندوق ورودی خود وارد اینجا شوید.
هر زمان می‌توانید مشترک شوید