زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه به گزارش ادیان‌نیوز، مساجد اهل سنت آذربایجان غربی در اقدامی بشردوستانه کمک های نقدی و غیرنقدی خود را برای همدردی با مردم زلزله زده کرمانشاه راهی این استان کردند. محموله هاى اهدايى مردم نيكوكار استان با همکاری علمای اهل سنت کرمانشاه به طور مستقیم در ميان روستاييان زلزله زده توزيع می شود. گفتنی است تاکنون […]

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه
به گزارش ادیان‌نیوز، مساجد اهل سنت آذربایجان غربی در اقدامی بشردوستانه کمک های نقدی و غیرنقدی خود را برای همدردی با مردم زلزله زده کرمانشاه راهی این استان کردند.
محموله هاى اهدايى مردم نيكوكار استان با همکاری علمای اهل سنت کرمانشاه به طور مستقیم در ميان روستاييان زلزله زده توزيع می شود.
گفتنی است تاکنون در دو مرحله با یاری و مشارکت تمام مردم استان بیش از یک هزار تن انواع اقلام ضروری مورد نیاز از آذربایجان غربی به استان کرمانشاه اعزام شده است.
دومین کاروان کمک های غیرنقدی مردم استان روز گذشته در قالب 59 کامیون و تریلر و 60 نفر از امدادگران جمعیت هلال احمر به مناطق زلزله در استان کرمانشاه اعزام شدند.
همچنین با بسیج تمام امکانات دستگاه های اجرایی نزدیک به 50 دستگاه انواع ماشین آلات سنگین عمرانی برای سرعت دهی به روند آواربرداری و آغاز عملیات بازسازی در مناطق حادثه دیده در زلزله کرمانشاه اعزام شده است.
منبع: تقریب