امروزه با گسترش روزافزون فناوری‌های نوین از جمله تلفن‌های همراه هوشمند، شبکه‌های اجتماعی و ... همه آحاد مردم در هر موقعیتی می‌توانند رویدادهای و وقایع پیرامون خود را منعکس کنند؛ لذا علاقه‌مندان می‌توانند با عضویت به عنوان «خبرنگار افتخاری» سهمی در اطلاع‌رسانی تخصصی در حوزه ادیان، فرقه‎های گوناگون، جریان‌های مذهبی و... داشته باشند.

سایت خبری تحلیلی ادیان‌نیوز در راستای اطلاع‌رسانی دقیق، به‌روز و هوشمندانه در نظر دارد از بین علاقه‌مندان به‌ویژه دانشجویان به حوزه خبرنگاری نسبت به جذب خبرنگار افتخاری با شرایط ذیل اقدام نماید:

۱- داوطلبان محترم می‌بایست مشخصات خود از قبیل نام، نام خانوادگی، آدرس، پست الکترونیکی و شماره تماس را به‌منظور بررسی‌های اولیه به آدرس info@adyannews.com ارسال نمایند.

۲- پس از تائید صلاحیت عمومی و تخصصی در خصوص تهیه خبر بر اساس سیاست‌های ادیان‌نیوز، اخبار، گفتگو، گزارش‌ها و مقالات را از طریق ایمیل فوق ارسال خبر خواهند نمود.

۳- پس از اتمام دوره سه ماهه فعالیت برای تمامی خبرنگاران به تفکیک سرویس‌های خبری، کارت خبرنگار افتخاری صادر می‌شود و پنل شخصی برای ارسال اخبار و مطالب
ایجاد و فعال می‌گردد.

۴- جذب خبرنگار افتخاری هیچ‌گونه تعهد استخدامی و حقوقی برای ادیان‌نیوز در برنداشته، اما در صورت نیاز به جذب خبرنگار ثابت یا حق التحریر، خبرنگاران افتخاری فعال در اولویت خواهند بود.

داوطلبان عزیز، برای ارسال مشخصات خود از طریق info@adyannews.com نیز می‌توانید اقدام فرمایند.

روابط عمومی ادیان‌نیوز