تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

امنیت و زندگی مسالمت‌آمیز اقوام و ادیان ایرانی حاصل تدبیر امام راحل است

به گزارش ادیان نیوز؛ «یوناتن بت کلیا» در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: ایران تابلوی رنگینی از تمامی اقوام و ادیان مختلف بوده و اتحاد و صلح امروز در سطح کشور حاصل تدبیر امام راحل است.

وی ادامه داد: امام راحل بر این موضوع تأکید داشتند که ما ملت و ید واحدی هستیم و این فرموده امام به ملت امید، قدرت و همبستگی داد.

وی با اشاره به اینکه امام راحل معتقد بودند که جمهوری اسلامی ایران متعلق به همه ملت است، گفت: امام خمینی (ره) با تأکید بر این مسئله اعلام کردند که همه باید در راه کشور فداکاری و ازخودگذشتگی کنند.

نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در مجلس شورای اسلامی افزود: ما نیز افتخار می‌کنیم که در جنگ تحمیلی و در مسیر پیروزی انقلاب شهیدانی را تقدیم این کشور کردیم.

وی اظهار داشت: به‌طور قطع شهیدان ما امروز در کنار امام راحل قرار دارند و این برای ما افتخار بزرگی است.

«بت کلیا» با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) همیشه برای ما زنده است، گفت: من با حضور در منزل امام در «نوفل لوشاتو» دیدم که این انسان پاک در دل‌های همه رسوخ کرده و همه برای دیدن آثار امام به خانه وی می‌رفتند.

به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.