تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

مرورگر اینترنتی salam web منطبق با موازین اسلامی در کوالالامپور

به گزارش ادیان نیوز به نقل از بیزینس استاندارد، یک شرکت مالزیایی مرورگر اینترنتی حلال برای کاربران مسلمان ابداع کرده است که بر اساس شئونات اسلامی اطلاعات جستجو شده را در اختیار عموم قرار می دهد. این مرورگر اینترنتی به نام سلام وب Salam Web طراحی شده است.

بر اساس این گزارش شرکت مالزیایی گفته است این مرورگر دارای ویژگی های مطابق با موازین و ارزشهای اسلامی است که کاربران می توانند مطالب خود را بر اساس آن جستجو کنند.

داشتن قطب نمای قبله نما، هشدار زمان اذان و دیگر امکانات اسلامی از ویژگی های اصلی سلام وب است که حسنی زارینا مدیر طراحی این مرورگر می گوید هدف از ایجاد چنین نرم افزاری خدمت رسانی به مسلمانان بوده است.

وی گفت: در فضای مجازی بسیاری از تبلیغات و سایت های غیر اسلامی وجود دارند که مطالب مناسبی ندارند ولی با این مرورگر خانواده ها می توانند به جستجوی مطالب مناسب توسط فرزندان اقدام کنند.

این شرکت نرم افزاری که دفتر مرکزی آن در کوالالامپور پایتخت مالزی واقع شده است اعتقاد دارد از میان ۲۴درصد جمعیت کره زمین که مسلمانان تشکیل می دهند بسیاری به این نرم افزار گرایش پیدا می کنند.

پایان پیام/

به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.