تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
The news is by your side.

مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مجموعه فرهنگی ورزشی رافی با حضور سعید تقوی و مارکار آقاجانیان

مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی روز جمعه (۲۶ بهمن ماه) در مجموعه فرهنگی ورزشی رافی برگزار شد.

مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی روز جمعه (۲۶ بهمن ماه) در مجموعه فرهنگی ورزشی رافی برگزار شد.

سعید تقوی مسئول دفتر اقلیت های دینی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مجموعه فرهنگی ورزشی رافی تاکید کرد: “خوشبختانه در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید این نوید را بدهم که با پیگیری های دکتر خانلری نماینده ارامنه تهران و شمال در مجلس شورای اسلامی، استانداری تهران و وزارت ورزش و امور جوانان امکان حل مشکل حقوقی ایجاد شده درمورد ملک این مجموعه فراهم شده است.”

مسئول دفتر امور اقلیت های دینی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر نقش مجموعه رافی در راستای تربیت نسل جوان ارمنی افزود: “در نتیجه همین همبستگی ایران موفق به غلبه بر مشکلات شده و ملت ایران با اتحاد و یکدلی از سرزمین مقدس خود دفاع کرده و از این پس نیز دفاع خواهد کرد.”

در این مراسم جشن که روز جمعه گذشته ۲۶ بهمن برگزار شد، مارکار آقاجانایان مربی تیم ملی فوتبال ایران نیز حضور داشت. مربی با اخلاق تیم ملی فوتبال ایران در سخنانی با تاکید بر این که دوست دارد سخن خود را در زمین فوتبال بیان کند از هوشیاری مردم قدردانی کرد و افزود: “من از همین زمین وارد عرصه بزرگ ورزش فوتبال شده ام.”

این مراسم با هنرنمایی صخره نوردان ارمنی و اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران آغاز شد.

اجرای سرود و برنامه های هنری از دیگر بخش های این مراسم بزرگداشت بودند.

این مراسم با اجرای حرکات ورزشی توسط کاراته کاران این انجمن به پایان رسید.

 

روابط عمومی خلیفه گری ارامنه تهران

به خواندن ادامه دهید

گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.

این وب‌سایت برای بهبود تجربه شما از کوکی استفاده می‌کند. حدس می‌زنیم شما با این کار موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه