تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

فرار از زندان متهم بمب‌گذاری مسجدی در آمریکا ناکام ماند

به گزارش ادیان نیوز به نقل از startribune، مدارک دادگاه نشان می دهند، فردی که به جرم بمب گذاری مسجد مینه سوتا در سال ۲۰۱۷ بازدداشت شده بود، یک سال پیش قصد فرار از زندان را داشته است.

مدارک ارائه شده توسط دادستان ها نشان می دهند میکائیل هری، ۴۸ ساله عامل بمب گذاری مسجد دارالفاروق زمانی که به زندان مینه سوتا منتقل می شد، قصد فرار داشته است. گزارش جزئیات بیشتری از این حادثه ارائه نشده است.

دادستان در ادامه گفته است که متهم سپس به زندان دیگری منتقل شده است. پس از تلاش برای غیرفعال کردن یک دستگاه امنیتی در سلول خود، در جداسازی اداری قرار داده شد.

گفتنی است این فرد رهبر یک گروه شبه نظامی سفیدپوستان در کلارنس در ایالت ایلینوی می باشد و عامل بمب گذاری در مرکز اسلامی دارالفاروق در بلومینگتون می باشد. در این بمب گذاری کسی آسیب ندیده و هدف این حمله، ایجاد ارعاب در جامعه اسلامی و تلاش برای بیرون راندن آنان از محله بوده است.  این فرد با اتهامات دیگری نیز روبرو است.

به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.