زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه بازار اینترنتی ایران تیمچه، اقدام به راه‌اندازی پلتفرمی کاملاً رایگان برای عموم مردم جهت عرضه انواع محصولات خود بر بستر وب کرده است.

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام ایران تیمچه، در این پلتفرم هر شخصی در سرتاسر کشور که کالایی جهت عرضه داشته باشد می‌­تواند اقدام به افتتاح یک فروشگاه آنلاین مستقل با تمامی ابزارهای لازم کند و محصولات خود را به‌صورت آنلاین و شبانه‌روزی به تمام کشور عرضه و آن‌ها را مدیریت کند. فروشندگان ایران تیمچه تمام امکانات و ابزارهای یک وب‌سایت فروشگاهی آنلاین را در اختیار خود دارند در حالی‌ که با هیچ مشکل و دردسری جهت مدیریت و نگهداری یک وب‌سایت مواجه نیستند و تمامی این مسائل را گروه ایران تیمچه با افتخار و کمال میل برای اعضای خود انجام می­‌دهد تا تمامی فروشندگان بتوانند به کسب درآمدی مطمئن برسند.

یکی از مهم­ترین مزیت‌­هایی که این پلتفرم برای خریداران خود ایجاد کرده، این است که می‌­توانند کالای مورد نیاز خود را در بین فروشگاه­‌های مختلف مقایسه کنند تا به‌صرفه‌ترین قیمت را بیابند و یا حتی از فروشندگان شهر و یا محله خود اقدام به خرید کنند تا در این صورت هم خیلی سریع‌­تر کالا به دستشان برسد و هم‌اینکِ در صورت تمایل بتوانند به‌صورت حضوری اقدام به خرید کنند.

از مهم­ترین اهداف ایران تیمچه در راه‌اندازی این پلتفرم و پیشبرد آن مبارزه با گرانی اجاره‌بهای املاک تجاری حمایت از مشاغل خانگی و رونق کسب‌وکارها در اوضاع نابسامان اقتصادی کنونی هست.

نحوه خریدوفروش در ایران تیمچه به این صورت است که کالاهایی که در سایت به فروش می­‌رسند مبالغ آن‌ها در ابتدا نزد ایران تیمچه به امانت نگه‌داشته می‌­شود تا کالای سفارش داده‌شده دقیقا مطابق فاکتور سفارش به خریدار تحویل داده شود. در این زمان در صورتی‌ که خریدار نسبت به کالای ارسالی اعتراضی نداشته باشد و یا از طریق سیستم مرجوعی ایران تیمچه درخواستی جهت مرجوع کالای خریداری‌شده ارسال نکرده باشد، مبلغ سفارش با فروشنده بدون فوت وقت و در همان لحظه پس از کسر کارمزد تسویه می­‌شود. این سیستم امکان خرید سریع و رقابتی را برای خریداران با امنیت خاطر بالا فراهم می‌­آورد و نیز ایران تیمچه ضمانت داده است تا      هیچ­گونه حقی از خریدار و یا فروشنده تضییع نشود. درصورتی‌ که کالای ارسال‌شده متفاوت از فاکتور سفارش داده‌شده خریدار باشد و یا کالا متفاوت از آگهی ارسال‌شده و مشخصات ثبت‌ شده برای محصول باشد تنها کافی است کالا را به‌سلامت برای فروشنده مرجوع نماید و با خیال راحت وجه پرداختی خود را پس بگیرد.

بهترین مراکز خرید استانبول در تور استانبول

ایران تیمچه تمام مجوزات لازم را دریافت کرده و عضو رسمی اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی بوده و دارای نماد اعتماد دو ستاره است.

انتهای رپرتاژ آگهی