پاسخ آستان مقدس امام حسین(ع) بر «شبهات الازهری»

شعبه تحقیقات و مطالعات آستان مقدس امام حسین(ع) در کتاب تازه نشر خود به شبهات و پرسش های مطرح شده الازهر درباره مذهب امامیه پاسخ داده است.

0

به گزارش ادیان نیوز (ردنا) به نقل از non14، شعبه تحقیقات و مطالعات متعلق به آستان مقدس امام حسین(ع) کتاب «پاسخ به مسایل الازهری درباره منابع مشروعیت نزد امامیه» تالیف «شیخ احمد السلمان» را منتشر کرد.

شیخ«مقداد الربیعی» مسئول شعبه تحقیقات و مطالعات آستان مقدس امام حسین(ع) در گفتگو با خبرگزاری «نون» گفت: این کتاب در اصل پاسخ به پرسش های شیخ «احمد کریمه» استاد فقه تطبیقی و شریعت در الازهر شریف از شیعه امامیه است که در چارچوب پروژه نزدیک سازی بین مذاهب اسلامی درباره منابع مشروعیت نزدیک شیعیان امامیه مطرح شده است.

الربیعی افزود: این شعبه، شیخ «احمد سلمان» را مسئول پاسخ به این پرسش و رفع اشکالات مطرح شده کرد و نتیجه این کتاب ارزشمند بود.

وی ادامه داد: این شعبه به انتشار کتاب «پاسخ به مسایل الازهر درباره مشروعیت امامیه» اقدام کرده است. این کتاب شامل مجموعه ای از مسایل درباره منابع مشروعیت در مذهب اهل بیت (علیهم السلام) است . این کتاب با هدف رفع شبهات و از بین بردن ابهامات درباره مسایل گذشته و امروز درباره مذهب امامیه نوشته شده است.

مسئول شعبه تحقیقات و مطالعات آستان مقدس گفت: این کتاب در کتاب فروشی های متعلق به آستان مقدس امام حسین(ع) فراهم می شود.

شبستان/۴۴

شاید دوست داشته باشید