قربانی بیش از ۲۰۰ رأس گوسفند در عید قربان

0

حجت الاسلام هاشمی، توزیع گوشت گرم در عید قربان را موردتوجه قرارداد و گفت: بیش از ۲۰۰ رأس گوسفند در عید قربان ذبح شد که بین نیازمندان و ایتام توزیع شد.

حجت‌الاسلام «سید عبدالهادی هاشمی» به خبرنگار ادیان نیوز (ردنا) در شیراز، با اشاره به برگزاری برنامه‌های دهه ولایت گفت: با توجه به اینکه مراسمات معنوی باید از اهمیت ویژه‌ای برخوردار باشد، به همین دلیل در هشت نقطه از اشکنان ازجمله اهل، کال، پاغلات، پسوند، کشکوی، لاور خشت، رکن‌آباد و شهر اشکنان دعای عرفه برگزارشده است.

 

رئیس اداره تبلیغات اشکنان لامرد بابیان اینکه نماز عید قربان نیز در ۱۰ نقطه برگزارشده است، افزود: ایراد سخنرانی، مدیحه‌سرایی و برگزاری زیارت عاشورا ازجمله برنامه‌های دیگری بوده است که در این ایام برگزارشده است.

 

این مقام مسئول به دیگر برنامه‌های ایام غدیر نیز اشاره و عنوان کرد: مراسم جشن عید غدیر با همکاری سه روحانی مستقر، ۱۲ روحانی مبلغ بومی و سه روحانی طرح هجرت در ۱۸ مسجد اشکنان و توابع برگزار خواهد شد.

 

وی در ادامه تصریح کرد: همچنین مراسمات جشن عید غدیر در امور بانوان نیز با همکاری هیئت فاطمه الزهرا(س) اشکنان و روستای پاقلات چهار جشن در شب و شام عید غدیر برگزار خواهد شد.

 

حجت‌الاسلام هاشمی در پایان توزیع گوشت گرم در عید قربان را موردتوجه قرارداد و بیان داشت: بیش از ۲۰۰ رأس گوسفند در عید قربان ذبح شد که بین نیازمندان و ایتام توزیع شد.

 

 

شبستان/۶۶۳

اشتراک در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین اخبار به طور مستقیم به صندوق ورودی خود وارد اینجا شوید.
هر زمان می‌توانید مشترک شوید

نظر شما درباره این مطلب

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.