از عموم دوستداران اهل البیت (علیهم السلام) اعم از خواهران و برادران جهت شرکت در این جشن معنوی دعوت می­ گردد. شایان ذکر است طی قرعه کشی به تعدادی از افراد هم نام با امام هادی علیه السلام و همچنین به تعدادی از شرکت کنندگان، جوایزی اهداء می ­شود.

به گزارش ادیان نیوز (ردنا)، روابط عمومی موسسه پیام امام هادی علیه السلام در پیامی اعلام داشت:

با تبریک دهه ولایت و میلاد حضرت امام هادی علیه‌السلام باستحضار می‌رساند، موسسه پیام امام هادی علیه‌السلام همچون سنوات گذشته، اقدام به برپایی جشن میلاد آن حضرت با حضور نمایندگان بیوت مراجع معظم تقلید، علما، فرهیختگان حوزوی و دانشگاهی و عموم ارادتمندان به ساحت اهل بیت علیهم‌السلام، می نماید.

سخنران جشن، دانشمند محترم حضرت حجت­ الاسلام و المسلمین سالک دامت برکاته (نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی) می­باشند و مراسم شعرخوانی توسط شاعر آئینی جناب استاد محمد جواد شرافت و نغمه­ سرایی توسط مداح اهل بیت علیهم‌السلام جناب آقای حاج حسن باقری برقرار خواهد شد. برنامه پایانی جشن همچون سنوات قبل، مراسم عمامه­ گذاری تعدادی از سربازان امام زمان ارواحنا له الفداء است که توسط حضرت آیت الله خرازی دامت برکاته انجام می­ شود.

از عموم دوستداران اهل البیت (علیهم السلام) اعم از خواهران و برادران جهت شرکت در این جشن معنوی دعوت می­ گردد. شایان ذکر است طی قرعه کشی به تعدادی از افراد هم نام با امام هادی علیه السلام و همچنین به تعدادی از شرکت کنندگان، جوایزی اهداء می ­شود.

مکان: قم، بلوار جمهوری، نبش کوچه ۲۸، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، تالار همایش شهید مرتضی آوینی

زمان: روز جمعه (۲۵ مرداد ۹۸) از ساعت ۱۸ الی ۱۹:۳۰

روابط عمومی موسسه پیام امام هادی علیه السلام