با اخلالگران وحدت در آذربایجان‌غربی برخورد می‌شود

0

به گزارش ادیان نیوز (ردنا)، سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری در نهمین جشنواره استانی مالک اشتر که در سالن کانون جوانان بسیج ارومیه برگزار شده بود، افزود:  این استان رنگین کمان اقوام در کشور است و هرکسی که بخواهد وحدت این مردم را برهم بزند به شدت با آن برخورد خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حافظ انقلاب است، اظهار داشت: سپاه پاسداران در حفاظت و پاسداری از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن با هیچ کسی تعارف ندارد.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: طی چند ماه گذشته متاسفانه شاهد رفتارها و سخنان قوم‌گرایانه از سوی بعضی افراد بودیم که این اصلا برای ما و مسولان استانی قابل قبول نیست و نباید اجازه داد تا بعضی از افراد از اقوام سوء استفاده کنند.

سردار شهسواری افزود: از ترک تا کرد و از شیعه تا سنی از نماینده مجلس تا سایر مسئولان در هر مقام و جایگاهی باشند اگر بخواهد وحدت این استان را خدشه دار کنند، با برخورد قاطع ما روبه رو خواهند شد.

وی اضافه کرد: مردم استان از هر نژاد و قومیتی که باشند در سایه انقلاب با برادری و برابری در کنار هم زندگی می کنند و ما به عنوان حافظ انقلاب بر خود وظیفه می دانیم از این موضع پاسداری کنیم.

انتهای پیام/

شاید دوست داشته باشید