تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

دولت مالزی ابتکار جدیدی با نام «حلال باش» راه اندازی می کند

ادیان نیوز/ به گفته معاون نخست وزیر مالزی، قرار است ابتکار جدیدی با نام «حلال باش» با هدف تقویت صنعت حلال و رقابتی کردن این تجارت برگزار گردد.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه» به نقل از themalaysianinsight، دولت مالزی از راه اندازی یک ابتکار جدید  با نام «حلال باش» در این کشور خبر داد.
وان عزیزه وان اسماعیل ، معاون نخست‌وزیر مالزی می گوید متخصصان تجارت حلال در برنامه ریزی برای تقویت صنعت حلال و رقابتی کردن این تجارت همکاری خواهند داشت.
به گفته معاون نخست وزیر، دولت مالزی قصد دارد یک ابتکار جدید با نام «برنامه توسعه استراتژیک صنعت حلال» یا «حلال» باش را تحت سرپرستی دبیرخانه شورای حلال به منظور توسعه صنعت حلال ایجاد کند.
بانو اسماعیل در جشنواره بین المللی حلال فست که توسط سازمان جکیم در مرکز کنوانسیون های بین المللی در سلانگر برگزار شده بود اعلام کرد: در آغاز این دبیرخانه ۵۰ نقش آفرین را از صنعت حلال انتخاب می کند تا در این برنامه «حلال باش» مشارکت داشته باشند.

به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.