تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

دولت لبنان باید در برابر دخالت ها و فشار های آمریکا بایستد

ادیان نیوز/ آیت الله عفیف نابلسی از علمای لبنان گفت: دولت لبنان باید در برابر دخالت ها و فشار های آمریکا بایستد و از حاکمیت کشور دفاع کند.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه»،  آیت الله نابلسی در مراسم آغاز سال تحصیلی حوزه علمیه امام صادق (ع) در شهر صیدای لبنان اشاره کرد: سفر مسئولین سیاسی و نظامی آمریکا به لبنان خبر خوشی نیست، بلکه در پس آن ویرانی، فتنه و بحران های زیادی است.
وی ادامه داد: آمریکا لبنان را به بستن بانک های جدید تهدید کرده و برای ترسیم مرز های دریایی و سرمایه گذاری گازی فشار می آورد و سپس مزدوران خود را برای فعالیت های جاسوسی خصمانه می فرستد.
این عالم لبنانی تاکید کرد: دولت لبنان باید در برابر دخالت های آمریکا و فشار های آن بایستد و از حاکمیت کشور دفاع کند و در خصوص موضوع نفت، گاز، مرزها، امنیت و حقوق مردم در بانک های لبنانی کوتاهی نداشته باشد.
آیت الله نابلسی در پایان با بیان اینکه موضع دولت باید قدرتمند باشد، گفت: هرگونه کوتاهی و سستی منجر به آشفتگی و ویرانی در کشور می شود.

به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.