تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
The news is by your side.

دولت لبنان باید در برابر دخالت ها و فشار های آمریکا بایستد

ادیان نیوز/ آیت الله عفیف نابلسی از علمای لبنان گفت: دولت لبنان باید در برابر دخالت ها و فشار های آمریکا بایستد و از حاکمیت کشور دفاع کند.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه»،  آیت الله نابلسی در مراسم آغاز سال تحصیلی حوزه علمیه امام صادق (ع) در شهر صیدای لبنان اشاره کرد: سفر مسئولین سیاسی و نظامی آمریکا به لبنان خبر خوشی نیست، بلکه در پس آن ویرانی، فتنه و بحران های زیادی است.
وی ادامه داد: آمریکا لبنان را به بستن بانک های جدید تهدید کرده و برای ترسیم مرز های دریایی و سرمایه گذاری گازی فشار می آورد و سپس مزدوران خود را برای فعالیت های جاسوسی خصمانه می فرستد.
این عالم لبنانی تاکید کرد: دولت لبنان باید در برابر دخالت های آمریکا و فشار های آن بایستد و از حاکمیت کشور دفاع کند و در خصوص موضوع نفت، گاز، مرزها، امنیت و حقوق مردم در بانک های لبنانی کوتاهی نداشته باشد.
آیت الله نابلسی در پایان با بیان اینکه موضع دولت باید قدرتمند باشد، گفت: هرگونه کوتاهی و سستی منجر به آشفتگی و ویرانی در کشور می شود.

به خواندن ادامه دهید

گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.

این وب‌سایت برای بهبود تجربه شما از کوکی استفاده می‌کند. حدس می‌زنیم شما با این کار موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه