تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

فستیوال سنت های مذهبی منطقه مدیترانه در الجزایر برگزار شد

ادیان نیوز/ فستیوال فرهنگی «سنت های مذهبی منطقه مدیترانه» با رویکرد اسلامی و فرهنگی روز گذشته در شهر الجزیره پایتخت الجزایر برگزار شد.

به گزارش ادیان نیوز (ردنا) به نقل از خبرگزاری حوزه به نقل از aps.dz ، فستیوال فرهنگی با موضوع «سنت های فرهنگی منطقه اقیانوس مدیترانه» با رویکرد آداب و رسوم اسلامی و فرهنگی، روز دوشنبه شانزده سپتامبر با حضور شرکت کنندگانی از بیش از ده کشور آفریقایی و برخی از کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس در شهر الجزیره پایتخت سیاسی الجزایر برگزار شد.
در این فستیوال دو روزه مدعوین، که در میان آنها چهره های مهمی همچون برخی از وزرای فرهنگ و گردشگری کشورهای حاشیه مدیترانه، سفرای خارجی مقیم الجزیره و مسئولین فرهنگی این کشور نیز به چشم می‌خورد، بر سر چالش های فرهنگی و مذهبی و همچنین تغییرات به وجود آمده در عصر جدید در مورد نوع پوشش ملت های مسلمان و تغییر ذائقه قشر جوان، بحث و تبادل نظر شد.
لازم به ذکر است، به کشورهایی همچون الجزایر، لبنان، مصر، مراکش، لیبی و … به دلیل موقعیت جغرافیایی و وقوع بر کرانه دریای مدیترانه، کشور های مدیترانه ای اطلاق می‌شود.

به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.