زمان شکست ها سپری شده و دوره پیروزی ها فرا رسیده است

0

ادیان نیوز/ شیخ بلال شعبان طی سخنانی در کنفرانس “آینده جهان اسلام و فلسطین” که در آنکارا پایتخت ترکیه برگزار شد، گفت: قطب نما تغییر کرده و مردم بیدار شده اند و می دانند که تجزیه و چند دستگی نابودگر است، لذا به سمت مسجد الاقصی، قدس و فلسطین روی آورده اند.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه»، شیخ بلال سعید شعبان دبیرکل جنبش توحید اسلامی لبنان طی سخنانی در کنفرانس “آینده جهان اسلام و فلسطین” که در آنکارا پایتخت ترکیه برگزار شد، گفت: قطب نما تغییر کرده و مردم بیدار شده اند و می دانند که تجزیه و چند دستگی نابودگر است، لذا به سمت مسجد الاقصی، قدس و فلسطین روی آوردند.
وی با بیان اینکه باید به دنبال نقاط مشترک باشیم و این نقاط در دایره شمارش نمی گنجد، گفت: امروز زمان شکست ها گذشته و دیگر باز نمی گردد و دوره پیروزی ها رسیده، موزاین قدرت ها و معادله ها تغییر کرده است و پاسخ ضربه با ضربه داده می شود.
فلسطینی ها امروز به هنگام هدف گیری رژیم اسرائیل از پهباد استفاده می کنند
شیخ شعبان تصریح کرد: فلسطینی ها امروز به هنگام هدف گیری رژیم اسرائیل از پهباد استفاده می کنند و نتانیاهو از ترس موشک های مقاومت به منطقه “اشدود” پناه می برد.
وی ادامه داد: برخی عرب جاهلی این موشک ها را بی فایده قلمداد کردند، در حالی که تانک های مرکاوای رژیم اسرائیل در سال ۲۰۰۶ میلادی به دست مقاومت لبنان نابود شدند و سربازان دشمن اسیر و کشته گشتند و در غزه فریادشان گوش را کَر می کرد.
موشک مقاومت لبنان و فلسطین می تواند هر نقطه ای از رژیم غاصب را هدف قرار دهد
دبیرکل جنبش توحید اسلامی با تاکید بر اینکه موشک های مقاومت لبنان و فلسطین می تواند هر نقطه ای از رژیم غاصب را هدف قرار دهد، گفت: امروز به جایی رسیدیم که اسرائیل علیه لبنان  و فلسطین به سازمان ملل متحد شکایت می کند و تمامی این پیروزی ها نتیجه وحدت سلاح میان مقاومت و ایستادگی ملت های ما در کنار آن است.

اشتراک در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین اخبار به طور مستقیم به صندوق ورودی خود وارد اینجا شوید.
هر زمان می‌توانید مشترک شوید

نظر شما درباره این مطلب

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.