زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه ادیان نیوز/ روز گذشته اتوبوس منطقه بلتستان به اسلام آباد پاکستان دریک سانحه رانندگی واژگون شده و در پی آن ۲۵ نفر از مسافران کشته شدند که حجج الاسلام قاسم رجائی و مهدی حسنی از طلاب جامعه المصطفی العالمیه نیز در میان آنها بودند.

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری حوزه روز گذشته اتوبوس بلتستان به اسلام آباد پاکستان دریک سانحه رانندگی واژگون شده و در پی آن ۲۵ نفر از مسافران کشته شدند.
در میان این قربانیان حجج الاسلام قاسم رجائی و مهدی حسنی از طلاب جامعه المصطفی العالمیه جان خود را از دست داده و حجت الاسلام محمد علی شریعتی طلبه جامعه المصطفی به همراه خانواده اش مجروح شده است.
گفتنی است حجت الاسلام والمسلمین مهدی حسنی عضو هیئت نظارت جامعه روحانیت بلتستان پاکستان و حجت الاسلام قاسم رجائی مسئول فرهنگی سابق جامعه روحانیت بلتستان پاکستان، دبیر کمیتیه ساخت و سازه حسینیه بلتستانیه مقیم قم و یکی از فعال ترین روحانیون پاکستان بود.
حجت الاسلام والمسلمین ناصر عباس جعفری دبیر کل مجلس وحدت مسلمین پاکستان، حجت الاسلام سید احمد رضوی رئیس جامعه روحانیت بلتستان پاکستان و رهبران سیاسی و مذهبی این کشور به خانواده های جانباختگان تسلیت گفته و خواستار پیگیری قانونی این حادثه شدند.