تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

کمک ۱۰۰ هزار دلاری مسلمانان تورنتو برای مبارزه با فقر و تنگدستی

ادیان نیوز/ در کمپینی که به صورت سراسری در شهر تورنتوی کانادا به منظور مبارزه با فقر و تنگدستی، در نماز پرشکوه جمعه برگزار شد ، مسلمانان موفق به جمع آوری ۱۰۰ هزار دلار کمک مالی شدند.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه» جامعه مسلمانان تورنتو در کانادا، با شرکت در ابتکار مبارزه با فقر کمک مالی ۱۰۰ هزار دلاری  جمع آوری کردند. این کمپین به صورت سرتاسری در تمامی مناطق شهر تورنتو برگزار شد و اعضای جامعه اسلامی با حضور در نماز پرشکوه جمععه در میدان ناتان فلیپس در خارج از سالن شهرداری کمک هایشان را اهدا کردند.
دانیله زانوتی رئیس و سرپرست یونایتد وی در تورنتوی در جمع کثیر شرکت کنندگان در نماز جمعه گفت: ممنون که امسال به ما پیوستید و ما را در این خط مقدم یاری می رسانید.

وی افزود: شما در کنار ۲۰۰ هزار اهداءکننده دیگر سرتاسر تورنتو ایستاده اید تا تضمین کنیم که مردم در تمامی نقاط شهر نیازهای اولیه شان از جمله نان، سقفی بالای سر و دوستانی که به آن تکیه کنند داشته باشند. وبه این ترتیب امید را بهشان میدهیم.
دانیله خاطرنشان کرد: در این مکان که یکی از قابل سکونت ترین شهرهای دنیا محسوب می شود و آن را دوست داریم، اما پایتخت فقر کودکان در کانادا می باشد و نابرابری درآمد و فقر غیرقابل گریز بین مردم ما فاصله انداخته است.
گفتنی است انجمن مسلمانان کانادا (مک) برگزار کننده رویداد «امید و نماز» بود و دیگر خیریه های اسلامی نیز از این حرکت حمایت نشان دادند. شبکه ای از ۲۷ آژانس و سازمان مدنی و خیریه در این راستا فعالیت داشتند.

به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.