تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
The news is by your side.

پیام نماینده آشوریان در مجلس به مناسبت آغاز سال تحصیلی

به گزارش ادیان نیوز(ردنا)، یوناتن بت کلیا درگفت وگویی ضمن تبریک به مناسبت آغاز سال تحصیلی ۹۸-۹۹، گفت: یک بار دیگر زنگ مدرسه عشق برای میلیون‌ها نفر از عاشقان و شیفتگان علم و معنویت به صدا درآمد و میلیون‌ها کودک برای نخستین بار به مدارس راه یافتند تا با توشه‌ای از علم و دانش و همتشان آینده خود را رقم بزنند و میلیون‌ها فرد دیگر نیز تجربه‌ای بر تجربه‌های خود خواهند افزود که یا در میانه یا پایان راه و آغاز راهیابی به جامعه بزرگ خواهند بود.

نماینده آشوریان درمجلس شورای اسلامی، ادامه داد: این کاروان میلیونی را شیفتگان به خدمت و عاشقان علم و دانش یعنی آموزگاران و دبیران مدارس رهبری می‌کنند و آنچه همواره به آن نیاز داریم تشنگی و شیفتگی به آموزش و بیشتر دانستن و تحصیل علم و دانش است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: آنچه مسلم است جامعه‌ای زنده و پویا است که علم و دانش بیشترین سهم را در داد و ستدهای اجتماعی و فرهنگی آن دارد.

نماینده آشوریان درمجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: بنده به نمایندگی از سوی جامعه آشوریان ایران به مناسبت فرا رسیدن سال تحصیلی جدید برای همه دانش آموزان، معلمان، مدیران و کادر اداری مدارس که مبارزان سنگر فرهنگ و دانش هستند، آرزوی سعادت دارم.

به خواندن ادامه دهید

گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.

این وب‌سایت برای بهبود تجربه شما از کوکی استفاده می‌کند. حدس می‌زنیم شما با این کار موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه