تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

آمادگی فرودگاه بین المللی نجف اشرف برای استقبال از زائران اربعین

وزارت حمل و نقل عراق از آمادگی فرودگاه بین المللی نجف اشرف برای استقبال از زائران مراسم اربعین حسینی(ع) خبر داد.

به گزارش ادیان نیوز (ردنا) از خبرگزاری شبستان به نقل از الاتجاه، وزارت حمل و نقل عراق در بیانیه ای اعلام کرد: این وزارتخانه همه مقدمات ویژه مراسم اربعین امام حسین (علیه السلام) را در فرودگاه بین المللی نجف اشرف به پایان رسانده است.

در این بیانیه آمده است که این مقدمات شامل همه نیازها و تدابیر لجستیکی مورد استفاده برای پذیرش و خروج مسافران و آمادگی۲۴ ساعته پرسنل این فرودگاه و اختصاص پروازهای اضافی به تعدادی از بخش های منطقه ای و بین المللی است.

 

این وزارتخانه اعلام کرد: این برنامه که به طور مستقیم «عبدالله لعیبی» وزیر حمل و نقل عراق بر آن نظارت دارد، شامل ثبت نام همه کارمندان این فرودگاه در دوره های ضروری و فوری است. این دوره ها بانظارت مربیان متخصص و متعهد در بخش آموزش و توسعه متعلق به شرکت خطوط هواپیمایی عراق انجام می گیرد.

شرکت خطوط هواپیمایی عراق، دفتر جدیدی را برای موارد گمشده داخل فرودگاه نجف اشرف افزوده است؛ همچنین این شرکت رویکرد خودکفایی را در مدیریت کار پس از به کارگیری کارمندان پیمانکار و استفاده از خدمات آنها اتخاذ کرده است.

 

گفتنی است، میلیون ها زایر از داخل و خارج عراق هرساله ۲۰ صفر در استان کربلا برای برپایی مراسم اربعین امام حسین(علیه السلام) و برادرش حضرت عباس(علیه السلام) وارد این کشور می شوند. مقامات عراقی برای برپایی هرچه بهتر آن تدابیر شدید امنیتی و خدماتی را در مناطق مختلف این کشور برای زایران فراهم می کنند.

پایان پیام/۴۴

به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.