تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

شرکت ۵۰۰ دونده در مسابقه «دو خیریه اسلامی» به میزبانی مسجد شرق لندن

ادیان نیوز/ مسجد شرق لندن با برگزاری هشتمین دوره مسابقه سالانه «دو خیریه اسلامی» میزبان صدها شرکت کننده در پارک ویکتوریا بود و هزاران دلار کمک خیریه جمع آوری شد.

 به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه»  صدها نفر از هر مسلمانان روز یکشنبه ، ۲۲ سپتامبر در هشتمین دوره «دو خیریه  اسلامی» در پارک ویکتوریا در شرق لندن شرکت کردند.
دیلور خان ، مدیر مسجد شرق لندن در این رابطه به خبرنگاران گفت: این یک برکت بسیار بزرگ بوده است که می بینیم این رویداد سالانه در حال رشد است و پیر و جوان جمع می شوند و کمک های خیریه برای اهداف ارزشمند جمع آوری می شود.
شعارهای این رویداد که به میزبانی مسجد شرق لندن برگزار شد ، تناسب اندام ، نیکوکاری و سرگرمی سرگرمی بود که کمک های جمع آوری شده قرار است خرج ۳۰ پروژه مختلف خیرخواهانه شود.

از اوایل صبح ، شیخ محمد محمود ، امام ارشد مسجد شرق لندن طی سخنرانی به شرکت کنندگان دلگرمی داد و به دنبال آن یک جلسه کوتاه گرم کردن انجام شد. پس از آن ، نزدیک به ۵۰۰ دونده در خط شروع صف آرایی کردند تا در این راه خانواده و دوستان خود را به ورزش تشویق کنند.
در حالی که شرکت کنندگان ۵ کیلومتر مسافت را می دویدند، کودکان نیز در محوطه بازی سرگرم بودند.
شیخ عبدالقیوم ، از پیشوانان مسجد شرق لندن ، ضمن تبریک به همه افراد شرکت کننده، بر فضیلت ورزش و مراقبت از سلامتی در خطبه های نماز جمعه نیز اشاره کرده بود.

تک تک شرکت کنندگان در مسابقه مدال مشارکت دریافت کردند.
توزومول علی ، مدیر ارشد جمع آوری کمک های مالی ، برای مسجد گفت: امسال بیشترین شرکت کننده را داشته ایم که نسبت به سال های گذشته بسیار زیاد بوده است.
 ما از همه کسانی که شرکت کردند ، و از کسانی که امکانات پارک ویکتوریا  رت برای این رویداد فوق العاده  آماده ساختند نیز سپاسگزاریم.

به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.