شرکت ۵۰۰ دونده در مسابقه «دو خیریه اسلامی» به میزبانی مسجد شرق لندن

ادیان نیوز/ مسجد شرق لندن با برگزاری هشتمین دوره مسابقه سالانه «دو خیریه اسلامی» میزبان صدها شرکت کننده در پارک ویکتوریا بود و هزاران دلار کمک خیریه جمع آوری شد.

0

 به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه»  صدها نفر از هر مسلمانان روز یکشنبه ، ۲۲ سپتامبر در هشتمین دوره «دو خیریه  اسلامی» در پارک ویکتوریا در شرق لندن شرکت کردند.
دیلور خان ، مدیر مسجد شرق لندن در این رابطه به خبرنگاران گفت: این یک برکت بسیار بزرگ بوده است که می بینیم این رویداد سالانه در حال رشد است و پیر و جوان جمع می شوند و کمک های خیریه برای اهداف ارزشمند جمع آوری می شود.
شعارهای این رویداد که به میزبانی مسجد شرق لندن برگزار شد ، تناسب اندام ، نیکوکاری و سرگرمی سرگرمی بود که کمک های جمع آوری شده قرار است خرج ۳۰ پروژه مختلف خیرخواهانه شود.

از اوایل صبح ، شیخ محمد محمود ، امام ارشد مسجد شرق لندن طی سخنرانی به شرکت کنندگان دلگرمی داد و به دنبال آن یک جلسه کوتاه گرم کردن انجام شد. پس از آن ، نزدیک به ۵۰۰ دونده در خط شروع صف آرایی کردند تا در این راه خانواده و دوستان خود را به ورزش تشویق کنند.
در حالی که شرکت کنندگان ۵ کیلومتر مسافت را می دویدند، کودکان نیز در محوطه بازی سرگرم بودند.
شیخ عبدالقیوم ، از پیشوانان مسجد شرق لندن ، ضمن تبریک به همه افراد شرکت کننده، بر فضیلت ورزش و مراقبت از سلامتی در خطبه های نماز جمعه نیز اشاره کرده بود.

تک تک شرکت کنندگان در مسابقه مدال مشارکت دریافت کردند.
توزومول علی ، مدیر ارشد جمع آوری کمک های مالی ، برای مسجد گفت: امسال بیشترین شرکت کننده را داشته ایم که نسبت به سال های گذشته بسیار زیاد بوده است.
 ما از همه کسانی که شرکت کردند ، و از کسانی که امکانات پارک ویکتوریا  رت برای این رویداد فوق العاده  آماده ساختند نیز سپاسگزاریم.

اشتراک در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین اخبار به طور مستقیم به صندوق ورودی خود وارد اینجا شوید.
هر زمان می‌توانید مشترک شوید