دوره‌های نقد و بررسی و آشنایی با فرق و ادیان برگزار می‌شود

0

به گزارش ادیان نیوز (ردنا)؛ دوره آشنایی، نقد و بررسی در یکی از رشته‌های بهائیت، تصوف، اهل حق، جریان مدعی یمانی، وهابیت، عرفان‌های کاذب، مسیحیت و زرتشت، ویژه برادران طلبه به همت مدیریت فرق و ادیان معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه برگزار می شود.

اتمام پایه ششم حوزه‏‌های بلندمدت یا گذراندن ١۵٠ واحد درسی حوزه‌‏های سفیران هدایت و پرداخت مبلغ ۵۰ هزار تومان به حساب ۱۵۶٣۰۳۵۹۹۰ به نام مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه و ارسال تصویر فیش واریزی از طریق پیام رسان ایتا به شماره ۰۹۳۰۳۳۶۰۷۳۷ از جمله شرایط نام نویسی در دوره های آشنایی و نقد و بررسی ادیان و فرق است.

از مزایای شرکت در دوره های آشنایی، نقد و بررسی ادیان و فرق می توان به امکان حضور در هجرت بلند مدت، امکان شرکت در دوره تکمیلی و پروژه‏های تحقیقاتی، امکان عضویت در طرح تبلیغ اینترنتی و تأییدیه اتمام دوره معادل ۴ واحد درسی اشاره کرد

طلاب دارای شرایط می توانند تا دوشنبه ۲۷ آبان ماه به سامانه پیشخوان برخط حوزه های علمیه به نشانی http://login.ismc.ir مراجعه کنند.

شایان ذکر است، کلاس های این دوره از شنبه دوم آذر ماه تا پنج شنبه ۲۷ دی ماه از ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰ در مجمع شهید صدوقی واقع در انتهای بلوار شهید صدوقی، خیابان فجر، خیابان دانش، فاز هفتم و پردیسان در مرکز تخصصی کلام امام صادق(ع) واقع در بلوار امام صادق(ع) برگزار می شود.

طلاب می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۵۳۷۲۵۵۸۹۰ داخلی ۴۶۶-۴۶۷ تماس گیرند.

اشتراک در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین اخبار به طور مستقیم به صندوق ورودی خود وارد اینجا شوید.
هر زمان می‌توانید مشترک شوید