گردهمایی اندیشمندان ادیان در همایش روز قدس هند

0

به گزارش ادیان‌نیوز؛ این همایش به همت سرکنسولگری ایران و خانه فرهنگ ایران در بمبئی و با همکاری سازمان مردم نهاد «نهضت همبستگی هند با فلسطین» برگزار خواهد شد.

در این مراسم فرهیختگان و اندیشمندان و برخی دیپلمات‌های مستقر در بمبئی شرکت خواهند داشت و سخنرانان منتخب از اندیشمندان ادیان و آیین‌های مختلف اسلام، هندو، مسیحیت و بودیسم بوده که درباره فلسطین و مشکلات مسلمانان مظلوم فلسطین سخن خواهند گفت.

همچنین در حاشیه این همایش نمایشگاهی از عکس و پوستر های مربوط به مصائب مردم مظلوم فلسطین برگزار می‌شود.

در ابتدای همایش نیز کلیپ‌هایی از وحشی‌گری رژیم اشغاگر قدس اکران خواهد شد و همچنین پوسترها و کلیپ‌هایی توسط وابستگی فرهنگی ایران متناسب با جامعه هند از میان پوسترهای بسیار با هدف تأثیر‌گذاری بیشتر بر حاضران انتخاب شده است.

در همین راستا، رئیس سازمان مردم نهاد «نهضت همبستگی هند با فلسطین» با محسن آشوری وابسته فرهنگی و مسئول خانه فرهنگ ایران با هدف هماهنگی بیشتر میان خانه فرهنگ و این سازمان دیدار و درباره هرچه با شکوه ترشدن این همایش گفت‌و‌گو و تبادل نظر کرد.

با توجه به تبلیغات مناسب در شبکه‌های اجتماعی و دعوت رسمی از همه شخصیت‌های علمی و فرهنگی سیاسی در این همایش شاهد شرکت تعداد زیادی از شخصیت‌های مهم و تأثیرگذار و علاقمندان به آرمان‌های آزادی فلسطین نسبت به گذشته خواهیم بود.

همچنین، این مراسم از ساعت ۱۶ به وقت محلی دهم خردادماه آغاز می‌شود و تا نماز مغرب و صرف افطار ادامه خواهد داشت.

اشتراک در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین اخبار به طور مستقیم به صندوق ورودی خود وارد اینجا شوید.
هر زمان می‌توانید مشترک شوید