تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

صلح، عدالت و پیشرفت در سایه اهداف عیسی مسیح(ع) محقق می‌شود

به گزارش ردنا (ادیان نیوز)، «علی لاریجانی» روز سه‌شنبه در پیامی به روسای مجالس کشورهای مسیحی، میلاد حضرت عیسی مسیح علیه‌السلام و فرارسیدن سال جدید میلادی ۲۰۲۰ را تبریک گفت.

در این پیام آمده است:‌ صمیمانه‌ترین تبریکات و تهنیت‌های اینجانب را به مناسبت زاد روز باشکوه حضرت عیسی مسیح (علیه السلام) و فرا رسیدن سال جدید میلادی پذیرا باشید.

رییس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اعتقاد راسخ دارم تحقق صلح، عدالت و پیشرفت در سایه اهدافی که حضرت عیسی مسیح (علیه السلام) همواره بشارت دهنده آن بوده‌اند، از طریق تعامل سازنده و گفت وگوی پیروان ادیان الهی حاصل خواهد شد.

لاریجانی خاطرنشان کرد:‌ در این راستا مجلس شورای اسلامی با هدف تقویت روند صلح و ارزش‌های والای الهی _ انسانی از هرگونه همکاری مشترک و سازنده پارلمانی استقبال می‌کند.

وی در این پیام تبریک اظهار داشت:‌ فرصت را مغتنم شمرده و سلامت و موفقیت روز افزون جنابعالی و نمایندگان پارلمان و پیشرفت و سعادت دولت و ملت شما را آرزومندم.

پایان پیام / ص

به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.