خبری تحلیلی ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

داعش برای انتقام مرگ البغدادی ۱۰ اسیر مسیحی را در نیجریه سر برید

به گزارش ردنا (ادیان نیوز)، فاکس نیوز نوشت: ظاهراً داعش برای گرفتن انتقام مرگ رهبرشان، ابوبکر البغدادی، ۱۰ اسیر مسیحی را سر برید و نیز یک مرد  در نیجریه را با شلیک گلوله کشت. چند ماه پیش بغدادی در جریان حمله ایالات متحده به یک مجتمع در سوریه خود را کشت

داعش پنجشنبه ویدئویی را منتشر کرد که در آن نیروهای داعشی با ماسک‌های سیاه و سفید و سرخ، ده مرد مسیحی چشم‌بسته را سر می‌برند و نفر یازدهم را با تیراندازی به قتل می‌رسانند.

در این ویدئو سربازان داعش پشت مردان مسیحی قرار گرفته‌اند و یکی از اسیران را با شلیک به قتل می‌رسانند و ۱۰ نفر دیگر را سر می‌برند. اطلاعات دقیقی از قربانیان در دست نیست غیر از اینکه کشته‌شدگان، مرد و مسیحی بوده و در هفته گذشته در ایالت شمال شرقی بورنو نیجریه اسیر شده بودند.

در ویدئویی که پیشتر توسط رویترز منتشر شده بود، سرمایه‌داران انجمن مسیحیان نیجریه و رئیس جمهور محمدو بوهاری خواستار مداخله برای نجات آنها شده بودند.

پایان پیام/ ز

به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.