تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
The news is by your side.

یوناتن بت‌کلیا: آقای ترامپ یک شخصیت دروغگو و پست است

به گزارش ردنا (ادیان نیوز)، یوناتن بت کلیا نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی ایران در مجلس شورای اسلامی گفت:‌ آقای ترامپ یک شخصیت دروغگو و پستی است که شاید در دنیا لنگه نداشته باشد.

وی با اشاره به تهدیدات مقامات آمریکایی گفت: فرمایشات رهبر معظم انقلاب که فرمودند ملت ایران جنگ طلب نیست اما در مقابل تهدیدها و فشارها ایستادگی می‌کند، مورد تائید فرد فرد ملت ایران است.

وی افزود: جدا از این مسئله که ترامپ چگونه و با چند ترفندی رئیس‌جمهور آمریکا شده، از روزی که وی به این سمت رسیده برای اولین بار در عمرش در میتینگ‌های سیاسی صحبت کرده و به طور کل فردی است که نمی‌داند سیاست یعنی چه.

نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی ایران در مجلس اظهار داشت: هیچ کشوری نیست که از دست رئیس‌جمهور آمریکا آسایش و آرامش داشته باشد. و همه اتفاقات اعم از جنگ و تحریم و تهدید در دنیا می‌افتد ترامپ در آنها دست دارد. او در کاخ سفید نشسته و فکر می‌کند هر قلدری که بخواهد می‌تواند انجام دهد. باید او را رسما یک دیکتاتور محض دانست.

بت کلیا خاطرنشان کرد: ترامپ هر گونه تحریمی را علیه ملت ایران اعمال کرد اما باید بداند که ملت ایران بیدی نیست که با بادهای تحریم وی بلرزد.

وی افزود:‌ ترامپ باید بداند ملت ایران دارای رهبری است و وقتی این رهبر اراده  می‌کند میلیون‌ها نفر برای مقابله با دشمن و تهدیدات در صحنه حاضر می‌شوند و اعلام آمادگی می‌کنند.

نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی ایران در مجلس در پایان گفت:‌ ملت ایران در جنگ تحمیلی صدام علیه ایران از کشور خود دفاع کردند و امروز این ملت در برابر تحریم‌هایی برای به زانو در آوردنش اعمال می‌کند ایستاده و از این به بعد هم خواهد ایستاد.

به خواندن ادامه دهید

گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.

این وب‌سایت برای بهبود تجربه شما از کوکی استفاده می‌کند. حدس می‌زنیم شما با این کار موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه